„Solis“ yra vienas didžiausių pasaulyje inverterių gamintojų, kurio veikla paremta nuolatiniu įrangos tobulinimu. Įmonė turi daugiametę gamybos patirtį ir taiko naujausius technologinius sprendimus.

 „Solis“ inverterius gamina „Ginlong Technologies“ bendrovė – viena iš seniausių ir didžiausių saulės inverterių gamintojų, įkurta 2005 m. Patikimi „Ginlong“ sprendimai aktualūs tiek namų savininkams, tiek verslo sektoriui. „Solis“ inverteriai eksportuojami į daugiau nei 100 pasaulio šalių. Ne vienerius metus „Solis“ inverteriai yra apdovanojami garsiausios pasaulyje fotovoltinės energijos tyrimų organizacijos „EUPD Research“.

„Solis“ yra pirmasis inverterių gamintojas pasaulyje, praėjęs PVEL bendradarbiaujant su DNVG-L inverterių patikimumo bandymus. Nepriklausomo DNV-GL patikimumo audito metu buvo nustatyta mažiau nei 0,2 % inverterių gedimų. „Solis“ inverteriai po DNV-GL patvirtintų bandymų pateko į Top reitingus kaip ilgiausios gyvavimo trukmės gaminiai.

„Solis“ inverteriai – tai šiuolaikiška, aukšto efektyvumo įranga su integruota apsauga nuo viršįtampių, nuotolinio stebėjimo galimybe (Wi-Fi, LAN, GPRS, RS485), bei išmaniojo skaitiklio prijungimo galimybe.

Inverterių galios nuo 0,7 kW iki 125 kW ir daugiau.

Techniniai aprašymai (paspauskite ant norimo pasirinkimo):

3–20 kW
25–50 kW
100–125 kW

UAB „Elmitra“ – oficialus „Solis“ atstovas Lietuvoje.

SMA – tai aukščiausios kokybės inverteriai. Daugybėje testų ir analizių įvertinti kaip geriausi pasaulyje. Inverteriai sertifikuoti TUV ir kt., jiems taikoma 5 metų gamintojo garantija (su galimybe pratęsti iki 20 metų). Inverteriai turi visas būtinas funkcijas, nuotolinį sistemos stebėjimą per internetą, taip pat plačias papildomų įrenginių prijungimo galimybes.

Inverterių galios nuo 1,5 kW iki 150 kW ir daugiau.

Pagrindinės „SMA“ inverterių pagrindinės savybės:

Daugiau informacijos gamintojo svetainėje: https://www.sma.de/produkte/uebersicht.html

UAB Elmitra įgaliotas „SolarEdge“ atstovas Lietuvoje.

„SolarEdge“ aukščiausios kokybės inverteriai išskirtinai sukurti dirbti tik su optimizatoriais.

„SolarEdge“ kompanija garsėja savo optimizatoriais ir puikiai ištobulintą saulės elektrinių monitoringo sistema. Inverteriai sertifikuoti TUV ir kt.,

Optimizatoriai ypač aktualūs tada, kai moduliai montuojami ant daugybės skirtingų plokštumų arba nėra galimybės užtikrinti vienodų apšviestumo sąlygų (pvz., medžių, kaminų, kitų objektų šešėliai).

Pagrindinės „SolarEdge“ inverterių pagrindinės savybės:

Turite nestandartinių poreikių? Parašykite mums, mes pasistengsime surasti Jums tinkamą sprendimą ar produktą.

Kabeliai, MC4 jungtys, viršįtampių apsaugos ir kita įranga tiesiai iš mūsų sandėlio.

APVA parama!

Registruokitės ir pirmieji gaukite informaciją apie naujausias APVA paramas saulės elektrinėms.

Registruodamiesi sutinkate gauti UAB „Elmitra“ informaciją ateityje.