Paslaugos

Priežiūra ir garantinis - pogarantinis servisas

Maksimalus pagaminamos energijos kiekis

Kokios priežiūros reikia saulės elektrinei? Ar elektrinė veikia tinkamai? Ar pagaminamos energijos kiekis didžiausias? Turime atsakymus į visus šiuos klausimus!

Lengva sekti elektrinės darbą ir nustatyti galimas energijos gamybos sumažėjimo priežastis ir operatyviai į jas reaguoti,  kuomet visas elektrinės darbas sekamas ir registruojamas internete, o duomenys lengvai prieinami tiek Jums, tiek ir rangovui realiu laiku. Duomenų statistika ir elektrinės darbo analizė padės pasiekti geriausių rezultatų ir teiks didžiausią naudą Jums.

 

Įrengsime - kad tarnautų dešimtmečius

Saulės elektrinių montavimas

Kokias montavimo konstrukcijas pasirinkti? Kokius tvirtinimo elementus
naudoti? Kaip įžeminti modulius ir tvirtinimo sistemą? Kokios tinkamos
jungtys ir kabeliai?

Tinkamai inžinierių parinkta įranga reikalauja tinkamo sumontavimo, – mūsų patyrę specialistai atsakingai įrengs saulės elektrinę, gaus reikiamus leidimus ir pažymas, kad nedelsiant pradėtumėte gaminti elektros energiją ir ją naudoti.

Saulės elektrinių projektavimas

Pažymos, projektai, leidimai, ekspertizės - palikite tai mums!

Esame saulės energijos gamybos profesionalai, todėl pasirūpinsime visais būtinais leidimais, stogo ekspertizėmis, projektavimo darbais, bandymo aktais, varžų matavimais ir t.t. – pasitikėkite mūsų diplomuotais inžinieriais ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų saulės elektrinė būtų tinkamai įrengta ir tarnautų ilgai.

saulės elektrinių simuliacinių modelių sudarymas

Kiekviena saulės elektrinė - individuali ir išskirtinė

Naudodami profesionalią programinę įrangą PV*SOL sumodeliuosime ir parinksime tinkamiausius modulius Jūsų elektrinei įvertinant stogo posvyrį, orientaciją pietų atžvilgiu, modulių išdėstymą įvertinant elementus (pvz. kaminus, antenas, medžius) metančius šešėlius, tam, kad pagamintos energijos kiekis ir saulė elektrinės rentabilumas būtų maksimalus.

PV*SOL programa individualiai Jums sumodeliuota ataskaita remiantis daugiamečiais meteorologiniais duomenimis ir matematiniais modeliais parodys, kiek elektros energijos pagamins Jūsų saulės elektrinė bei kaip ji pasiskirstys metų eigoje. Įvertinus šią informaciją bus lengva pasirinkti Jums tinkamiausią įrangą bei siūlomą sprendimą.

Konsultavimas

Atsakysime į visus klausimus apie saulės energijos gamybą ir panaudojimą

Kokius žingsnius reikės atlikti norint įsirengti saulės elektrinę? Kokios galios elektrinė reikalinga? Kiek tai kainuos ir kada atsipirks? Koks saulės elektrinės tarnavimo laikas? Kokia garantija taikoma saulės moduliams ir inverteriams? Ar saulės elektrinė gamins elektros energiją ir žiemą?

Susisiekite su mumis ir kompetentingi specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su saulės elektrinės įrengimu ir energijos panaudojimu.

APVA parama!

Registruokitės ir pirmieji gaukite informaciją apie naujausias APVA paramas saulės elektrinėms.

Registruodamiesi sutinkate gauti UAB „Elmitra“ informaciją ateityje.